TR / EN / RU

HABERLER

SEL-2488 Uydu Senkronize Ağ Saati

5 years önce

SEL-2488 Uydu Senkronize Ağ Saati

SEL-2488, Global Navigasyon Uydu Sistemi (GNSS) zaman sinyallerini alır ve IRIG-B ve Ağ Zaman Protokolü (NTP) dahil olmak üzere çoklu çıkış protokolleri aracılığıyla doğru zamanı dağıtır. SEL-2488, NTP zaman dağıtımı için Dual Bağlı Düğüm (Dual Attached Node) cihazı olarak Paralel Yedeklilik Protokolü (PRP) desteği sağlar. İsteğe bağlı bir yükseltme ile SEL-2488, IEEE 1588 tarafından tanımlandığı gibi Hassas Zaman Protokolü (PTP) grandmaster saati olarak hizmet edebilir. SEL-2488’in gelişmiş özellikleri, senkrofazörler gibi zorlu uygulamalar ve birden fazla zaman senkronizasyonu gereksinimlerine sahip trafo merkezleri için çok uygundur.

Sektörün en doğru, güvenilir ve güvenli saati ile gelişmiş zaman senkronizasyonu sağlayın

• Senkron frekansları, örnek değerler (IEC 61850-9-2) ve yürüyen dalga arızasu konumu gibi zorlu güç uygulamaları uygulamaları için cihazları ± 40 ns içinde senkronize edin.

• IRIG-B, Hassas Zaman Protokolü (PTP) ve Ağ Zaman Protokolü’nü (NTP) kullanarak geniş yelpazedeki son cihazlara zaman dağıtın.

• Uydu Sinyali Doğrulaması kullanarak GPS Doğruluğunu doğrulama yaparak GPS güvenlik açıklarını azaltın.

• Zaman kaynağınızı syslog, Basit Ağ Yönetim Protokolü (SNMP), Hafif Dizin Erişim Protokolü (LDAP) ve bir HTTPS web arabirimi ile güvence altına alın.