TR / EN / RU

KURUMSAL

KOZTEK, elektrik güç sistemlerinde teknolojik ve mühendislik çözümleri sunar. Bu amaçla elektrik, elektronik, haberleşme ve otomasyon teknolojilerinde uzmanlaşmış bir mühendislik firmasıdır. 1994 yılından bu yana elektrik ve enerji sektöründe gösterdiğimiz faaliyetlerimizin tecrübe ve birikimleri ile kurulan KOZTEK, elektrik ve enerji teknolojileri merkezinde faaliyetlerine daha büyük bir enerji ve motivasyonla devam etmektedir. Günümüzde, kritik görevleri üstenen özel tesislerin, özellikle yüksek gerilim ve yüksek güçlü enerji tesisleri, endüstriyel tesisler, altyapı tesisleri gibi yüksek mühendislik gereksinimleri artık aynı zamanda yeni ve yüksek teknolojileri de gerektirmektedir. Tecrübeli iyi mühendislik yanında teknolojiyi çok iyi takip eden ve bunlarla ürün, hizmet ve destek sunabilen kurumlara ihtiyaç artmaktadır. KOZTEK faaliyet alanındaki teknolojik gelişmeleri daima yakından takip eder ve bu alanda öncü olma çabasını sürdürür. Bu yeteneklerin ve uzmanlığın hizmet edebildiği diğer birçok sektöre de çözümler sunar. Her zaman mühendisçe düşünülmüş, kaliteli, ekonomik ve uzun ömürlü çözümler sunar. Müşterileri ve iş ortakları ile kalıcı ve uzun vadeli ticari ilişkiler hedefler. Teslim edilmiş en küçük üründen en büyük sisteme kadar tüm referanslarını sonuna kadar sahiplenir. KOZTEK kendisine elektrik ve enerji teknolojilerinde, sağlam deneyim ile birlikte teknolojik anlamda sürekli gelişmeyi esas edinmiştir.

Şirketimiz temel çalışma esası öncelikle insana yatırımdır. Mühendislik temelinde faaliyet gösteren ve tecrübe ile yenilikçi anlayışı benimsemiş bir firmanın esasları ancak insan ve insana bağımlı politikalar ile gelişir. Bu sebeple, şirket politikamız:

  • Sağlıklı ve kalıcı büyümeyi sağlamak üzerine düşünmek,
  • Her alanda kısa ve uzun vadeli hedefler koymak, bu hedeflerle çalışmak,
  • Tutabileceğimiz sözleri vermek, verdiğimiz sözleri tutmak,
  • Müşterilerimizle uzun ve kalıcı ticari çıkarlar gözetmek,
  • Firmamızdan beklenen kaliteyi en üst seviyede tutmak ve hep yükseltmektir.

Kalite anlayışımız, hizmet ve katma değer verdiğimiz her işimizde, beklentileri karşılamak değil, beklentileri aşmaktır. Kalitemiz, farklılaşmamızı sağlamalıdır. Kalitemiz müşterilerimizin kabul edebileceği kadar değil, tekniğin ve mühendisliğin öngördüğü limitlerin üzerinde ve bizi temsil edebilecek kadar iyi olmak zorundadır.Kalite anlayışımız, hizmet ve katma değer verdiğimiz her işimizde, beklentileri karşılamak değil, beklentileri aşmaktır. Kalitemiz, farklılaşmamızı sağlamalıdır. Kalitemiz müşterilerimizin kabul edebileceği kadar değil, tekniğin ve mühendisliğin öngördüğü limitlerin üzerinde ve bizi temsil edebilecek kadar iyi olmak zorundadır.

                 

  • Elektrik Enerji Üretimi
  • Elektrik Enerji İletimi
  • Elektrik Enerji Dağıtımı
  • Mühendislik Çözümleri
  • Eğitim Hizmetlerimiz